Navigation Menu+

Wakacyjnie

Posted on Cze 8, 2016 by in Styl życia |

wakacje

Ehhh – przez to całe zamieszanie przedurlopowe nie miałam ani chwili żeby usiąść i coś napisać… ciekawego w dodatku, bo przecież nie chodzi o to żeby pisać o wszystkim i o niczym – a o czymś konkretnym.
Tym razem o wakacjach;)

My w tym roku postanowiliśmy trochę wcześniej wyjechać – żeby ominąć to całe zamieszanie jakie powstaje jak zaczynają się wakacje. My już dzieci mamy odchowane – więc nie trzeba czekać aż skończy się rok szkolny żeby móc coś zaplanować. Kierunek? Hiszpania.

Najpierw musiałam wszystko w pracy przygotować do urlopu, przekazać obowiązki, trochę nadrobić – no i w domu też nie małe zamieszanie z zakupami, pakowaniem itd Pieska daliśmy na przechowanie do mojej córki – w końcu to za jej czasów kupiliśmy pupila i to ona miała się nim zajmować;) No a wyszło jak wyszło – ale to już inna sprawa. W każdym razie – jak już się z wszystkim uporaliśmy – polecieliśmy na Fuerteventurę.

Okolica przepiękna, pogoda wspaniała, w okolicy wiele atrakcji – jak zoo (zupełnie inne niż u nas – z żywym kontaktem ze zwierzętami… można je głaskać, karmić itd – pewnie to mniej bezpieczne, ale ile bardziej przyjemne?:), piękne plaże, widoki jak z bajki. No i hotel – też bardzo dobrze trafiliśmy. W sumie przez przez tydzień leżeliśmy na leżaczkach, a przez drugi – zwiedzaliśmy:) No i w końcu miałam czas na dobrą książkę!!!