Navigation Menu+

Praca moim hobby

Posted on Sty 19, 2016 by in Hobby, Styl życia |

biuro

Wiecie jak jest. Jak ktoś w pracy ma stanowisko kierownicze – to w domu jest zupełnie inny. Zazwyczaj. Znam wiele takich przypadków – ale ja jestem inna:P Ja jestem wredna i tu i tu.

Jak inna??- po prostu – ja w pracy to jestem siekierka. W domu też:P Może to kwestia charakteru, może kwestia rodzaju pracy, może kwestia dochodzenia do swego – nie wiem. Ale tak samo jak w pracy jestem bardzo zorganizowana, muszę mieć wszystko poukładane, wkurzają mnie ludzie – którzy nie myślą, którzy nie potrafią sobie poradzić z najprostszymi (dla mnie) sprawami. I ten nawias ma chyba największe znaczenie. Bo to – że mi się wydaje coś łatwe – nie znaczy że tak jest. Musiałam się tego nauczyć przy dzieciach – że nie można tak podchodzić do wszystkiego. Tak więc dzieci nauczyły mnie pokory – którą przydaje mi się w pracy. Ale to nie zmienia faktu – że łatwo nie jest mnie okiełzać – ani tu ani tu.

A gdzie pracuje? w korporacji. Niektórzy mówią że to wyścig szczurów. ALE JA LUBIĘ takie wyścigi, to mnie motywuje;) To prawie jak moje HOBBY. Bo– jak osiąga się sukcesy – to żadne wyścigi nie są trudne i można się ścigać do woli. Taka to ja;) Ważne – żeby lubić co się robi – to wtedy jest zdecydowanie łatwiej;) Dziś np zajęłam się organizowanie nowej hali produkcyjnej – czyli szukanie odpowiedniej klasy materiałów (w odpowiedniej cenie oczywiście) – te znalazłam w tej firmie, szukanie odpowiedniej ekipy, no i miejsca. Miejsce jest najtrudniejsze – ale też najwięcej mi frajdy sprawiło. Ehhh – lubię swoją pracę;)