Navigation Menu+

Plotki, ploteczki

Posted on Sie 8, 2016 by in Styl życia |

szkoła

Byłam dziś z moją przyjaciółką na kawce i ploteczkach. Wzięłam dzień wolny – bo nie było za dużo pracy więc nie chciałam siedzieć i się nudzić – wolę takie dni wykorzystać na urlop – i trochę odpocząć od nawału obowiązków.

Z moją przyjaciółką znamy się od lat wielu. Poznałyśmy się w liceum i tak nasza przyjaźń trwa i trwa:) mówimy sobie wszystko, od rzeczy dobrych, po te gorsze – ale obie wiemy, że możemy na siebie liczyć, a to jest najważniejsze!

W każdym razie postanowiłyśmy zorganizować spotkanie klasowe licealne  – i odnowić znajomości. Większość osób mamy w znajomych na facebooku i tweeterze – więc nie powinno być problemu z dotarciem do osób z naszej klasy.  Brakuje kilku osób – ale pewnie znając życie znajdzie się ktoś, kto ma do nich kontakt. Myślę, że warto się spotkać i odnowić pewne znajomości – bo wiadomo – że łatwiej się załatwia pewne sprawy, mając tzw wtyki, więc możemy sobie wzajemnie pomóc, a też będzie na pewno przyjemnie zobaczyć się po takim czasie… już nie mogę się doczekać:)